Jaké jsou vedlejší účinky marihuany?

“Side Effects” in my opinion are all the effects that are unwanted by the user.

Nežádoucí účinky marihuany

Jedním z okamžitých vedlejších účinků může být zvýšená srdeční frekvence. Můj přítel si vlastně myslel, že zemře, protože jeho srdce běželo tak rychle po kouření hašiše. Nezemřel, ale rozhodl se, že už nikdy nebude kouřit. Místo toho pije alkohol.

One of the side effects that I feel is “self consciousness in social situations”. When I smoke pot and dive into social situation, especially with people I don’t know, I feel relatively insecure. My self confidence is diminished. I usually try to avoid being stoned in situations like that. I think, that this insecurity is in me anyway. But I feel it stronger when under the influence of pot.

Obecně lze říci, že marihuana zesiluje jakékoli emoce, které převážně cítíte. Pokud je to strach, než budete mít větší strach. Pokud je to zábava, budete mít výbuch.

To platí také pro vnější věci, jako je chuť cukroví. Bude chutnat úžasně. Barvy budou vypadat intenzivněji a sexuální potěšení může být nebeské.

Users that are of worried nature could happen to have ‘panic attacks’ when under the influence of pot. This is in my opinion not only because of the pot. This panic was in the user before. It needs to be addressed and dealt with. Than it won’t happen again.

Některé další nežádoucí vedlejší účinky jsou krvavé oči. To je obvykle, jak policajti vidět, že jste zhulený.

Také se domnívám, že ukamenovaní lidé by neměli obsluhovat stroje ani řídit auto. Riziko nehody je mnohem vyšší.

Moje osobní zkušenost je také, že je mnohem obtížnější uchovávat nové informace při ukamenování. Čtení knihy může být nemožné.

Marihuanový kouř také pravděpodobně poškodí vaše plíce. Tomu lze zabránit použitím Výparník.

Když vaše dospívající dítě projevuje účinky dospívající zneužívání drog, vyhledejte pomoc Centra pro léčbu závislostí

Návrat z vedlejších účinků marihuany k účinkům marihuany

článek>