Správné skladování marihuany je důležité, aby bylo čerstvé a silné. Ale kam dát svou milovanou plevel? Mělo by být tmavé, chladné a vzduchotěsné!

Jednoduchý dobrý způsob, jak ukládat marihuanu, je zabalit ji do přilnavého obalu a poté ji vložit do vzduchotěsných nádob.

Tímto způsobem marihuana udržuje svůj dobrý zápach. Je důležité jej zabalit do přilnavého obalu. Marihuana, která je uchovávána v krabici se spoustou vzduchu, ztratí vůni.

Nedovolte, aby sluneční světlo dosáhlo vaší marihuany. Ztratí kvalitu.

Chcete-li marihuanu skladovat delší dobu, vložte ji do ledničky. Ne do mrazáku. Marihuanu lze uchovávat v lednici po dobu 2 let nebo déle, pokud je ve skutečně vzduchotěsné nádobě. Plevel v lednici, který není vzduchpevně zabalený, zaujme chuť ledničky. A to je nechutné.

Kdykoli zabalíte marihuanu do přilnavého obalu pro skladování, ujistěte se, že bylinky jsou opravdu suché. V opačném případě by se mohla vyvinout forma.

Jak můžete říct, že je opravdu suchý? Ohněte stonku. Pokud se rozbije hlukem, plevel je dostatečně suchý.

Je moudré občas zkontrolovat hrnec. Otevřete nádobu a nechte čerstvý vzduch. Podívejte se do svých pupenů, abyste zkontrolovali formu.

Marihuana se časem zlepšuje a posiluje. Pouze ca. 3 měsíce po sklizni bude rozvíjet svou plnou sílu. Proces vytvrzování transformuje THC. Přečtěte si více o Sušení a Vytvrzování jestli chceš.

Může být důležité skrýt marihuanu. Zde je nápad na diskrétní skladování marihuany: vložte ji do starého kontejneru Joghurt. Ale zabalte to do clingwrap, také.

Skladování Marihuany
článek>