Dlouhodobé účinky marihuany
Přeskočit na obsah

Jaké jsou dlouhodobé účinky marihuany?

In the beginning, I’d like to state that the text on this page is not intended to make Marijuana use look harmless, nor do I want to demonize it.

Většina zdrojů, které čtu, zaujímá postoj k jedné z těchto stran. Americká NIDA (National Institute of Drug Abuse) dává marihuaně vinu za všechno špatné, co se děje v životě uživatelů. Od špatných známek až po rakovinu, je to všechno vina hrnců. Ale uživatelé se rozhodnou kouřit trávu každý den a jeho další životní okolnosti jsou to, co ho na prvním místě přimělo.

Myslím, že lidé potřebují změnit svůj stav mysli. To může být léčení používat drogu, jako je marihuana nebo alkohol. Ale ne, když je používán nadměrně, samozřejmě. Lidé, kteří nadměrně jedí, také umírají dříve. Lidé, kteří sledují příliš mnoho televize, umírají také dříve.

Obě strany rovnice by měly být pečlivě zváženy.

Jaké jsou dlouhodobé účinky marihuany?

Dlouhodobé účinky marihuany jsou změny způsobené marihuanou jeho uživateli, které si uživatel nebo jeho sociální kruh mohou všimnout. Mohou považovat jeho chování nebo jeho fyzické tělo. Objevují se po delším období užívání marihuany pravidelně, nejméně 3 měsíce.

tělo

Změny mohou zahrnovat:

  • Všechna onemocnění související s plícemi způsobená hlubokým vdechováním kouře
  • Nervozita, když není ukamenován
  • Decreased brain agility. “Walking in a cloud of Fog”.
  • Imunita proti droze. Uživatel už není ukamenován

Je důležité rozlišovat, zda uživatel kouří hrnec s tabákem nebo bez něj. Fyzické závislosti jsou silnější, když byla marihuana kouřena společně s tabákem.

Jedním z fyzických příznaků stažení, které jsem osobně měl po zastavení kouření čistého hrnce obvykle po delší dobu (více než tři měsíce), byl pocit neklidu ve svalech.

Kdykoli jsem večer odpočíval na spánek, měl jsem ve svalech mírné napjaté pocity. Když jsem je použil, pocity zmizely, ale po několika sekundách se vrátily. Připadalo mi to jako velmi jemně křeč.

These symptoms disappeared after 2 – 3 weeks of abstinence.

Méně spermií a muž-prsa?

Toto prohlášení se pravidelně objevovalo na vládních webových stránkách, když jsem hledal informace. Bylo řečeno, že obvyklí, častí uživatelé mají snížený počet spermií. Říká se, že je to jeden z dlouhodobých účinků marihuany.

Také se říká, že mají nižší hladiny testosteronu. Testosteron je hormon, který hlavně reguluje mužnost člověka.

On the other hand, the website of digitalneuropath.com says: “Navzdory tomu, co mnoho lidí věří, mírné užívání marihuany nemění hladiny pohlavních hormonů, jako je testosteron“. Digitalneuropath seems to reflect opinions of relatively independent doctors or medical practitioners.

Digitalneuropath.com dále píše, že studie na Univerzitě v Iowě zjistili, že užívání marihuany nemá vliv na testosteronu, luteinizačního hormonu, folikulostimulačního hormonu, prolaktinu a kortizolu u mužů a žen.

Reprodukční poškození marihuany užívané muži nebylo dosud prokázáno. Jedna studie ukázala, že existuje vztah mezi užíváním marihuany a nízkým počtem spermií. Počet spermií se také zvyšuje na normální, když uživatel přestane užívat marihuanu. [odkaz]

Waering těsné spodní prádlo také sníží počet spermií mans.

Shrnutí

Má neustálé užívání marihuany nežádoucí dlouhodobý účinek? To teda jo. Pokud kouříte hrnec každý den po dobu jednoho měsíce, vaše plíce budou trpět. Pravděpodobně chodíte vzhůru, ale stále poněkud spíte. Život není takový, jaký by mohl být.

Maybe you even can’t get a boner anymore.

Ale tyto věci nejsou vinou marihuany. Jsou to uživatelé chyba. Proč potřebuje každý den kouřit trávu?

Osoba, která neustále sleduje televizi, bude pravděpodobně trpět obezitou a nebude se moci dobře soustředit.

Všechno, co člověk dělá příliš často, s sebou pravděpodobně přinese nežádoucí účinky. Stejně jako marihuana.

Pokud kouříte marihuanu ne více než jednou týdně, je nepravděpodobné, že by se tyto negativní příznaky vyvinuly. Lidé, kteří to mohou takto regulovat, mají pravděpodobně zdravý život i v jiných oblastech.

Dlouhodobé účinky marihuany

Návrat z dlouhodobých účinků marihuany na účinky marihuany

článek>