Pěstování dobré marihuany
Přeskočit na obsah

Nikdy neztrácejte plíce na nekvalitní plevel!

Gveslování dobré marihuany je snadné a levné.

Nepotřebujete drahé vybavení, ani nemusíte žít v tropické klimatické zóně. Teplé léto nebo 100watt grow light udělá.

pěstování dobré marihuany

Tato webová stránka ukazuje několik způsobů, jak pěstovat marihuanu.Existují jednoduché a levné způsoby, jak udělat pěknou sklizeň pro sebe. Pokud máte zájem, přečtěte si stránky o pěstování dobré marihuany uvnitř a venek.

Jedním z nejdůležitějších kroků při pěstování dobré marihuany je sklizeň a sušení věcí. Je třeba udělat několik věcí, aby byla dobrá marihuana.

Tato krásná vůně dobrého hrnce je vytvořena během procesu sušení. Sušení marihuany je trochu jako výroba vína. Potřebuje trpělivost.

Plevel se s věkem zlepšuje, protože některé složky se mění na THC i měsíc po sklizni rostliny. THC je to, že věci, které vás ukamenoval poté, co kouřil hrnec. Přečtěte si o webu Sušení Marihuany.

Co je dobrá marihuana?

Podle mého názoru jsou to důležité faktory pro dobrou marihuanu:

Má povznášející účinek

Good weed has an uplifting effect. You feel like you have new Energy. Suddenly great ideas come into your mind a you don’t know where they came from. (Act on them).

Pod vlivem marihuany vznikla skvělá hudba a obrazy. Já osobně jsem napsal skvělé webové stránky (ne Tento), když jsem byl ukamenován. Pokud si chcete přečíst více o Účinky marihuany, prosím následujte toto odkaz.

Má skvělou chuť

Mám na mysli chuť, když ji kouříte nebo ji odpařujete.

Dobrá marihuana bude mít příjemnou ovocnou chuť. Často jsem měl plevel, který chutná trochu jako mango. Nebo slavné Bluberry chutná .. Borůvka.

Chcete-li marihuana chuť tak krásná, je třeba vybrat kmen má je známý pro svou ovocnou chuť. Stejně jako dříve zmíněné borůvky nebo citrusové Bílý Démon.

I think that most strains can have a fruity flavour. To get this flavour, the buds need to be pomalu se suší a in the dark. Even after they are completely dry, they should be left alone for another 6 – 8 weeks. During this time, the aromatic oils within the plant material will unfold. That is why I compare pěstování dobré marihuany to wine making. Both get better after time

Pěstování dobré marihuany také znamená správné sklizeň, sušení a zavazadlo. Chcete-li si o tom přečíst více, klikněte na odkazy.

Žádný kašel při kouření

Good Pot won’t make you cough when you smoke it.

Ale vydrž, viděl jsem nějakou podivnou výjimku z tohoto:

Někteří lidé kouří marihuanu spolu s tabákem. Jiní ho kouří čistě bez tabáku.

Dávám přednost tomu čistému, bez tabáku.

Když do toho dám tabák, opravdu mě to bolí v krku a kašlu jako vrak vlaku. Takže vždy doporučuji čisté kouření.

But I have seen people smoking it together with tobacco a not coughing at all. They say to me :”I put tobacco into my weed, because it makes it smoother to smoke!”. And indeed, when these people smoke pot without tobacco, they cough like crazy.

Zdá se, že lidské plíce si mohou zvyknout na oba kouření. S tabákem nebo bez tabáku.

Obecně, aby se plevel snadno kouřil, některé věci lze udělat:

Musí to být vyléčit správně. To znamená, že většina zelených listů v pupenech musí být odstraněna. Ty zelené listy jsou příčinou drsného kouře číslo jedna. Přečtěte si více o léčba marihuany nízko.

vyléčená marihuana

Musí to být také pomalu se suší. Čím pomaleji schne, tím více stávajícího chlorofylu (zelená barva) bude z materiálu odstraněno.

Chlorofyl může být při kouření drsný. Uvědomte si, že marihuana, která schne příliš pomalu, může mít tendenci se formovat. Přečtěte si více o správné sušení marihuany nízko.

Samozřejmě existuje další inteligentní skupina uživatelů: vaporizéry. Nemají žádný kouř. Jen pára. Jedná se o úžasnou metodu kouření pro každého, kdo nemá rád kouř. Pokud máte zájem, podívejte se na více informací o Výparník.

Pěkná vůně

Dobrý plevel voní hezky. Myslím sušenou trávu. Když otevřete tašku, strčíte nos, protože je tak báječný. Když ji nakrájíte nůžkami nebo ji vložíte do mlýnku na trávu, krásná vůně se dokonce zvyšuje.

Tento zápach je způsoben aromatickými oleji uvnitř plevele. Čím pomalejší byl plevel vysušen a čím déle byl skladován (až přibližně 8 měsíců), tím lepší bude vůně.

pěstování dobré marihuany

pěstování dobré marihuany

Návrat z pěstování dobré marihuany do domova

článek>