Co znamená dostat se vysoko?

In my opinion, it means “Altering the personal state of mind for a certain period of time”.

V době, kdy jsou vysoké, věci vypadají trochu jinak.

Možná budete moci přistupovat k osobním problémům na jiné úrovni. Přemýšlejte o nich v jiném světle a přijĎte s novými závěry.

Můžete přijít s novými nápady pro vaši práci. Nebo se nechte inspirovat novým uměleckým dílem.

Dostat se vysoko také znamená, že byste mohli být schopni zjistit, co je pro vás opravdu důležité.

Many great pieces of art have been influenced by some drug. The Beatles are said to have used cannabis and LSD. Their famous song “Luky v Sky s Diamonds” seems to have been influenced a lot.

Eric Clapton wrote amazing music. But he has also been influenced by Heroine. He admitted it in his book “The confessions of Eric Clapton”.

Bill Gates řekl, že použil LSD před dosažením věku 25 let, ale nepokračoval v tom.

Marihuana Vysoká

Může to být povznášející, inspirativní, matoucí, relaxační.

Já osobně si myslím, že první vysoká v osobním životě je nejlepší. Protože jste něco takového ještě nezažili.

Podíváte se na ruce a vypadají poněkud jinak. Smějete se svým přátelům o něčem, co není vtipné. Najednou vidíte krásu věcí kolem sebe, zvláště když v přírodě.

The high becomes less intense the more often you use Marijuana. Until the point where you don’t feel it at all. Daily Marijuana Users usually don’t get ‘high’ anymore. They might feel a certain sense of relaxation. But there is no inspiration left. This is the time to have a break from smoking.

Přestat kouřit hrnec poté, co to udělal na denní bázi může být obtížné. Je tak snadné se ponořit zpět do uvolněného stavu. Zakrývá vaši mysl a myslíte si, že je snazší se dostat přes den. Opak se však zdá být pravdou. Být ukamenován neznamená život jednodušší.

Kdykoli zjistíte, že každý den kouříte trávu, uvědomte si, že by mohlo být dobré se na chvíli zastavit. Alespoň pár dní. To je úspěch. Možná i po dobu 3 měsíců. Po tomto období abstinence budete moci znovu cítit účinky marihuany.

Návrat z vysoké na účinky marihuany

článek>