Účinky marihuany jsou rozmanité.

Okamžité účinky, které většina uživatelů hledá, je účinek dostat se vysoko. Svět je najednou vidět z mírně odlišného úhlu. Dostat se vysoko může být mít mnoho pozitivní účinky nebo může být noční můra.

Zdá se, že lidé potřebují změnit svůj vnitřní stav. Psychedelické drogy se používají od tisíců let alter národy stav mysli.

7000 – 9000 year old rock paintings that show the usage of hallucinogenic mushrooms have been found in the Sahara desert. In that case, the use of the drug has been one of the inspirations for that rock art.

Marihuana může mít v současné době špatnou pověst ve většině společností tohoto světa. V zemích, jako je Mauricius nebo Bali, pravděpodobně půjdete do vězení na doživotí, pokud vás to chytí.

Austrálie vám umožní mít 2 rostliny ve vaší zahradě, aniž by vás nutně poslal k soudu. Soudci byli od té doby zaplaveni tisíci malých případů marihuany, takže uvolnili zákon. (už ne, zákon byl změněn zpět na žádné rostliny povoleny)

Nizozemsko vám umožní koupit kvalitní marihuanu v kavárně a užít si pozitivní účinky marihuany přímo.

Zvláštní a zajímavou oblastí je spojení Marihuana a Sex.

Ke všemu v životě existují vedlejší účinky marihuany. Žádoucí nežádoucí účinky jsou zde popsány.

Osobně se domnívám, že obvyklé užívání marihuany po dlouhou dobu přináší určité dlouhodobé účinky marihuany s tím. Jsou odlišné od krátkodobé účinky.

[show_boxes_promo]

článek>