Po tobě sklidit a oříznout je čas na sušení marihuany.

Nejlepší je sušit v tmavém prostředí. Sluneční světlo by snížilo THC. Tma také pomůže snížit listově zelený (chlorofyl), který škrábne v krku.

Klíčem k sušení marihuany je to udělat pomalu. Ale ne příliš pomalu, protože by se mohla vyvinout plíseň. Nikdy nevysušte na slunci. Sníží kvalitu vaší plevele a bude to pro kuřáka drsné.

Also don’t ever use ovens, hot air fans, microwaves or anything like that for drying marijuana. It will ruin your pot.

Sušení Marihuany

Chcete sušit co nejpomaleji. Tímto způsobem hrnec rozvíjí svou charismatickou vůni. Během sušení se některé komponenty přemění na THC.

Rozložte ozdobené pupeny na listy papíru nebo je zavěste na dráty. Na výše uvedeném obrázku jsem je vložil do otevřených plastových nádob. Nezáleží na tom, dokud kolem nich může cirkulovat vzduch.

Nyní je nechte na tmavém, větraném místě.

 

Lisování Marihuany (Volitelné)

Lisování obvykle není nutné.

But if you have weed nuggets that were grown outdoors a maybe look a bit “bushy”, you can improve it’s looks by gently pressing it.

After aproximately 5 – 9 days its time to press them for the first time.

Chcete-li jej stisknout, vložte stále vlhký plevel do jednoho nebo více plastových sáčků. Pak válejte sáček nahoru, abyste jemně stlačili hrnec. Jen jemně. Pak položte tašku pod polštář nebo podobně na pár hodin.

Čím více jej stisknete, tím kompaktnější budou pupeny později. Ale také to znamená, že se zmenšují, což může být nevýhodou, protože vypadají poměrně málo.

Příliš silné stisknutí také znamená, že více trichomů praskne. Věřím, že to sníží kvalitu konečného produktu. Tak ji jemně přitiskněte.

Sušení Marihuany

Nenechávejte suchou plevel příliš dlouho v tom srolovaném sáčku. Po několika hodinách ji vyjměte. Pupeny se budou držet navzájem. Oddělte je a nechte je dále vyschnout.

Sušení marihuany

O 2 dny později je vložte zpět do sáčku a znovu jej sbalte. Nechte ji v sáčku několik hodin nebo přes noc. Ale ne déle.

Vyjměte ji, oddělte pupeny a nechte je ještě uschnout.

Existuje nebezpečí pro pupeny vyvíjející se formy. Vždy zkontrolujte uvnitř pupenů. Forma vypadá šedá / bílá. Nikdy nekuřte hrnec s plísní na něm, je to zdravotní riziko.

O 2 dny později opakujte postup sáčku. Uvedení zelené do sáčku nejen poskytne pěkný vzhled, ale také zahájí proces vytvrzování. Čím pomalejší je hrnce, tím lepší je vůně a účinek konečného produktu.

Opakujte výše uvedený postup tak často, jak chcete, dokud hrnce úplně nevyschne. Budete vědět, že je suchý, když tyčinky vydávají hluk při lámání.

Dokonce i po úplném vyschnutí se bude stále zlepšovat. Sušení marihuany je trochu jako výroba vína. Plevel bude v příštích letech silnějšípřibližně 3 měsíce. Ale už to můžete kouřit dříve.

Sušení marihuany

Po úplném vyschnutí plevele jej vložte do vzduchotěsných nádob. Skleněné nádoby jsou první volbou. Uchovávejte ji v lednici. Ne mrazák.

Každou chvíli otevřete víko, abyste dovnitř vpustili kyslík a zkontrolovali formu.

Konopí lze uchovávat ve vzduchotěsných brýlích v lednici po dobu 2 let nebo déle.

Můžete také použít Pěstitel pro sušení.

článek>